9 شهر ناامن جهان کدامند؟ ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

به گزارش وبلاگ اریکه، این که شهری را ملقب به لقبی یا متصف به صفتی می کنند کار کم و بیش راحت و آسانی است ولی یک عنوان هست که به طور حتم هیچ شهری در جهان به خود نمی بیند و نمی پسند که با این عنوان از آن یاد شود و این عنوان چیزی جز: شهرهای ناامن جهان نیست. در ادامه این مقاله لیستی از 9 مورد از ناامن ترین شهرهای کشور هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که در شرایط جنگی قرار ندارند. با مجله اینترنتی خبرنگاران همراه باشید.

9 شهر ناامن جهان کدامند؟ ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

بدون شک برای این که شهری را خطرناک ترین شهر جهان یا یکی از خطرناک ترین شهرهای جهان بدانیم باید دلیل و مدارک کافی در دست داشته باشیم اما به استناد میزان نقض قوانین و تمردهایی که در یک شهر می شود می توان دریافت که یک شهر تا چه اندازه امنیت دارد و یا ناامن است.

سرویس اطلاعاتی روزنامه ایکونومیست، چاپ لندن در انگلیس، برای سومین بار فهرستی از شهرهای شاخص در امنیت منتشر کرده که شامل 60 کلانشهر در سرتاسر جهان است که و این شهرها را بر اساس عواملی همچون امینت فردی، امنیت سایبری، مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های شهری امن ترین شهرهای جهان معرفی کرده است.

در میان همه شهرهایی که درباره میزان امینت حاکم بر آنها تحقیق و بررسی شده است 9 شهر وجود دارند که به عنوان خطرناک ترین شهرهای جهان انتخاب شده اند. این شهرها عبارتند از:

کراچی در پاکستان (38.77)

یانگون در میانمار (46.47)

داکا در بنگلادش (47.37)

جاکارتا در اندونزی (53.39)

هو چی مین در ویتنام (54.34)

مانیل در فیلیپین (54.86)

کاراکاس در ونزوئلا (55.22)

کویتو در اکوادور (56.39)

قاهره در مصر (58.33)

اعداد درون پرانتز شاخص شهر امن را از 100 نشان می دهد.

بنابراین، دفعه بعد که خواستید به مسافرت خارج از کشور بروید حتما از اینترنت یک نسخه از شهرهای امن جهان برای خود فراهم کنید. جالب توجه است که هیچ یک از 9 شهر ناامن جهان که نام آنها در این مطلب برده شد در فهرست شهرهای فقیر جهان در سال 2018 قرار ندارند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به صفحه ای اصلی سایت مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک

به "9 شهر ناامن جهان کدامند؟ ، فروش آنلاین بلیط هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 شهر ناامن جهان کدامند؟ ، فروش آنلاین بلیط هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید