4 نماینده ایران در فینال و رده بندی لیگ جهانی امارات

به گزارش وبلاگ اریکه، در پایان روز دوم لیگ جهانی امارات، 2 کاراته کا ایران به فینال و 2 نماینده به دیدار رده بندی اوزان خود راه یافتند.

4 نماینده ایران در فینال و رده بندی لیگ جهانی امارات

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اریکه، به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین روز لیگ جهانی کاراته وان امارات برگزار گشت و تیم ایران پیروز شد شیما ال سعدی در وزن 61- کیلوگرم و ذبیح اله پورشیب در وزن 84- کیلوگرم را راهی فینال کند.

رزیتا علیپور در وزن 61- کیلوگرم و مهدی خدابخشی در وزن 84- کیلوگرم هم به دیدار رده بندی راه یافتند.

در روز نخست این رقابتها روز گذشته نیز مهسا افسانه در کاتای انفرادی، سارا بهمنیار و بهمن عسگری در اوزان 50- و 75- کیلوگرم به دیدار رده بندی راه یافتند تا تعداد نمایندگان ایران در دیدار فینال و رده بندی به عدد 7 برسد.

دیدارهای فینال و رده بندی فردا(یکشنبه 27 بهمن ماه) برگزار خواهد شد.

نتایج کسب شده امروز بدین ترتیب است:

شیما آل سعدی در وزن 61- کیلوگرم ابتدا 2 بر یک کریستینا فرر از اسپانیا را برد . در ادامه مقابل فیلیپه وندولینه از فرانسه با نتیجه 5 بر 4 به رجحان رسید. در سومین مبارزه 3 بر 2 اینگیریدا سوچانکوآ از اسلواکی را شکست داد و سپس پیروز شد یک بر صفر آنیتا سروگینا از اوکراین را با شکست بدرقه کند و گام به دور نیمه نهایی بگذارد.

او در مبارزه نیمه نهایی مقایل جیانا لطفی از مصر قرار گرفت و پس از تساوی 2 بر 2 با قانون سنشو برنده تاتامی شد و به فینال راه پیدا کرد. او برای کسب مدال طلا به مصاف یین ژیااویان چینی خواهد رفت.

در وزن 84- کیلوگرم، ذبیح اله پورشیب در اولین دیدار مقابل فردی والرا از ونزوئلا پس از کسب نتیجه صفر بر صفر در هانتی برنده شد. در دومین مبارزه 2 بر یک فرج النشری از عربستان را شکست داد. سپس مقابل ایگور چیخمارف از قزاقستان بعد از تساوی صفر بر صفر در هانتی پیروز شد و به نیمه نهایی رفت. مهدی خدابخشی 4 بر صفر ویلیام دیانتته از بلژیک را برد. سپس با نتیجه 5 بر یک از سد آنتون ایساکو از بلاروس گذشت. در ادامه یک بر صفر کنجی گریلون از فرانسه را مغلوب کرد. در مبارزه چهارم 5 بر 4 میشله مارتینا از ایتالیا را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت.

در نیمه نهایی ذبیح اله پورشیب و مهدی خدابخشی مقابل هم به میدان رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر2 به سود پورشیب انتها یافت. پورشیب با این برد فینالیست شد و فردا برای کسب مدال طلا به مصاف دانیار یولداشف از قزاقستان می رود. خدابخشی نیز برای کسب مدال برنز با ایگور چیخمارف از قزاقستان مبارزه خواهد داشت.

در وزن 61- کیلوگرم، رزیتا علیپور ابتدا 3 بر یک آنا جوآنا نیلسون از سوئد را برد. سپس 2 بر یک آنا رودینا از روسیه را مغلوب کرد و در سومین دیدار مقابل یین ژیااویان از چین 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت. او در این گروه برابر ناتالی ویلیام از انگلیس به رجحان یک بر صفر رسید تا فردا برای کسب مدال برنز با نیلا گوتالینو از روسیه دیدار کند.

در وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده 2 بر صفر مارکوس مارتینز از اسپانیا را شکست داد و در دومین مبارزه 2 بر یک نتیجه را به رودریگو روخاس از شیلی واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت. صالح اباذری و مهدی آشوری دیگر نمایندگان این وزن بودند که از گردونه رقابتها کنار رفتند. اباذری در اولین دیدار مقابل الکسی ودوچیس از بلاروس 3 بر یک بازنده شد و مهدی آشوری نیز با همین نتیجه مقابل احمد العصفر از مصر بازنده شد.

در وزن 68+ کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی 3 بر صفر ایرنه بچانه از موزامبیک را شکست داد. سپس به رجحان 8 بر صفر مقابل سوآن ون از چین تایپه رسید. در ادامه 2 بر صفر نتیجه را به صوفیا برولتسوآ از قزاقستان واگذار کرد و با شکست حریف قزاقستانی، حمیده عباسعلی از دور رقابتها کنار رفت.

در کاتای انفرادی مردان ابوالفضل شهرجردی در گروه یک امتیاز23.52 را بدست آورد و با قرار دریافت در مکان پنجم از صعود به دور دوم بازماند. متین زارع هم در گروه 4 امتیاز23.0 را کسب کرد و با قرار دریافت در رده هفتم از دور رقابتها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "4 نماینده ایران در فینال و رده بندی لیگ جهانی امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 نماینده ایران در فینال و رده بندی لیگ جهانی امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید