کاهش محدودیت ها در جنوب شرق آسیا باوجود ادامه کرونا

به گزارش وبلاگ اریکه، طبق گزارشات منتشر شده کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا اقداماتی را در راستای کاهش محدودیت ها برای کنترل ویروس کرونا در دستور کار قرار داده اند.

کاهش محدودیت ها در جنوب شرق آسیا باوجود ادامه کرونا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اریکه به نقل از ان اچ کی، بعضی از کشورهای حاضر در این منطقه به دنبال ازسرگیری فعالیتهای مالی خود هستند و این درحالی است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

هند یکی از این کشورهاست که باوجود بیش از 8000 مورد ابتلای روزانه به ویروس کرونا به دنبال کاهش محدودیتها از اواخر ماه آوریل است. به نظر می رسد بعد از این تاریخ محدودیتها بر فعالیتهای بخش تولیدی و خرده فروشی نیز لغو خواهد شد. البته قرار است در مناطقی که تعدادمبتلایان از حد مشخص شده بالاست محدودیتها ادامه یافته و فعالیت سیستم حمل و نقل عمومی مترو نیز از سرگرفته نشود.

فیلیپین نیز باوجود کاهش نیافتن تعداد مبتلایان در دو ماه نیم گذشته که در شرایط قرنطینه قرار داشت، محدودیت تردد در پایتخت این کشور را کاهش یافته و فعالیت حمل و نقل عمومی از سرگرفته شده است.

تایلند هم از امروز به دنبال کاهش مرحله ای محدودیتهاست و قرار است مراکز عمومی مانند سینما و سالن های سربسته فعالیت خود را از سر بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاهش محدودیت ها در جنوب شرق آسیا باوجود ادامه کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش محدودیت ها در جنوب شرق آسیا باوجود ادامه کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید