ویسی: اگر نتایج دلخواه نباشد، خودم می روم ، فولاد باید زیبا بازی کند

به گزارش وبلاگ اریکه، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که برای کار در فولاد به حمایت همه نیاز دارد، گفت: تمام فکر و ذکر من این است که زیبا بازی کنیم.

ویسی: اگر نتایج دلخواه نباشد، خودم می روم ، فولاد باید زیبا بازی کند

عبدالله ویسی در نشست خبری که امروز (چهارشنبه، هفتم مهرماه) در باشگاه فولاد برگزار شد، اظهارکرد: خوزستان تنها استانی است که اقوام مختلف را در خود جای داده است و قومیت های آن هیچ فرقی با هم ندارند و همگی متحد هستیم و خوزستانی بودن ما مایه افتخار است. باید بگویم من به تنهایی نمی توانم در باشگاه فولاد کار کنم و به حمایت همه اقوام نیاز دارم. بارها ما خوزستانی ها موانع را با همدلی برداشته ایم، اکنون هم من با تمام وجود برای موفقیت فولاد انرژی می گذارم اما باز هم تاکید می کنم به حمایت همه نیاز دارم. اگر نتایج باب دل نباشد، خودم خداحافظی می کنم و می روم تا هواداران ناراحت نشوند.

وی گفت: دو اردوی تدارکاتی برگزار کردیم که این اردوها و بازی های تدارکاتی برای شناخت بیشتر از تیم بود و نتیجه آن اصلا مهم نیست. همچنین باید بگویم پنجره بسته بهانه ای برای ما نیست و با علم به این موضوع و با تمام وجود آمده ام. ضمن این که باید بگویم اگر پنجره باشگاه باز بود، تیم من همین تیم فعلی بود و می خواهیم با جوانان پا به عرصه بگذاریم.

ویسی با اشاره به زمان حضورش در استقلال خوزستان و جدایی او پس از قهرمانی این تیم در لیگ برتر، گفت: شاید خیلی ها بگویند چرا ویسی از استقلال خوزستان جدا شد که باید بگویم خدا شاهد است که من را بیرون کردند اما عرق به این استان باعث شد من مجددا به خوزستان برگردم.

وی نام کرد: ما خوزستانی ها حتی وقتی با بچه های مان هم فوتبال بازی می کنیم، دوست داریم ببریم. فوتبال برای گل زدن و زیبا بازی کردن است و باید به هواداران لذت بدهیم. تمام فکر و ذکر من این است که زیبا بازی کنیم. همچنین باید بگویم فوتبال حد و مرز ندارد اما من تا جایی که بتوانم از بازیکنان بومی استفاده می کنم اما در پست هایی که نیاز به تقویت تیم باشد، ممکن است بازیکنان دیگری هم به خدمت بگیریم. به هر حال ما خوزستانی ها فوتبال ناب خوزستان را دوست داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: این که بگوییم برنامه سه تا چهار ساله داریم، شعار است و فولاد تیمی است که اگر مثلا تا نیم فصل نتیجه نگیریم، برنامه مان روی هوا است. به هر حال اگر تیم نتیجه نگیرد، مطمئنا باشگاه به سراغ مربی دیگری می رود که حق هم دارد. پس فولاد فقط باید نتیجه بگیرد. من در کنار تیم های خارجی زیادی مثل بارسلونا بوده ام و باید بگویم امکانات باشگاه فولاد را ندارند و این امکانات بزرگی می خواهد. تنها تفاوت ما با باشگاه رئال مادرید این است که آن ها عکس بازیکنان شان را در رختکن زده اند ولی ما این را نداریم.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: در برنامه ما این است که تمام بازیکنان زیر 23 سال مان خوزستانی باشند و این وظیفه ما است. البته این را هم باید در نظر بگیریم که جوانان نیاز به کار بسیار دارند. ما باید بازیکنان خوزستانی را احیا کنیم و به جامعه تحویل دهیم زیرا فولاد خوزستان زمانی 9 ملی پوش داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ویسی: اگر نتایج دلخواه نباشد، خودم می روم ، فولاد باید زیبا بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: اگر نتایج دلخواه نباشد، خودم می روم ، فولاد باید زیبا بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید