شرایط فعلی ستاره های فصل پیش عصر جدید

به گزارش وبلاگ اریکه، روزنامه خراسان: تا آغاز فصل دوم برنامه استعدادیابی عصرجدید چیزی نمانده است. قرار بود قسمت اول برنامه راستی آزمایی آن، شب گذشته روی آنتن برود. این مرحله به منظور آنالیز صحت ویدئو های ارسالی برای شرکت در این برنامه به فصل دوم اضافه شده است. چند استعداد موسیقی در بین شرکت کنندگان دیده شده است؛ مانند شروین و رضا ارمندپیشه که در این برنامه مشغول فراوری تک آهنگ های رسمی هستند. بهتر دیدیم در آستانه آغاز فصل جدید این برنامه، درباره سرنوشت و اوضاع فعلی چند استعداد موسیقی که در این برنامه به شهرت رسیدند، بگوییم.

شرایط فعلی ستاره های فصل پیش عصر جدید

آرمان امیدی

ویدئویی ساده از محلی خواندن آرمان کافی بود تا او به صحنه این برنامه راه پیدا کند. این نوجوان که در اولین اجرای خود یک لباس بختیاری به تن داشت، در همان ثانیه های اول توجه داوران را به خود جلب کرد؛ به طوری که آریا عظیمی نژاد 67 ثانیه بعد از اجرا، اولین چراغ سفید او را روشن کرد. حامی اقتصادی این برنامه قول حمایت از آرمان برای فراوری یک آلبوم محلی را داد. فعالیت های آرمان در صفحه اینستاگرامش نشان می دهد او پیگیر موسیقی است، اما خبری از آلبوم موسیقی با صدای او نیست.

وحید آقاجری

بازخوانی آثار نوستالژیک و گاه حماسی وسیله خوبی برای ارتباط برقرار کردن وحیدآقاجری با تماشاگران و مردم در برنامه عصر جدید بود. او پیش از این برنامه، اجرای رسمی در تلویزیون نداشت، اما بعد از دریافت رای مثبت از داوران این برنامه شناخته شد. او یک بار به برنامه سلام صبح به خیر دعوت شد و یکی از آثار برجسته استاد محمد نوری را بازخوانی کرد. آقاجری دانشجوی رشته موسیقی است و آن طور که صفحه اینستاگرامش نشان می دهد به طور جدی مشغول ادامه فعالیت در این حوزه است.

کارزان و باسط قاسمی

سرنوشت برای کارزان و باسط، دو برادر کُرد، خواب خوشی دیده بود. این دو که یکی راننده و دیگری آرایشگر بود، بدون تحصیل در رشته موسیقی و با تکیه بر موسیقی غنی کردی، وارد عرصه رقابت در عصر جدید شدند و اجرای خوبی داشتند. محبوبیت کارزان و باسط، بعد از اجرا در این برنامه به اندازه ای بود که سه هزار نفر در سنندج به کنسرت آن ها رفتند. این دو برادر به واسطه کارت طلایی آریا عظیمی نژاد، به باشگاه مهارت عصر جدید راه پیدا کردند. قرار بود کنسرت این دو برادر، نهم اسفند در کرج برگزار گردد که به علت لغو رسمی همه کنسرت ها در هفته جاری، این کنسرت نیز لغو شد.

منبع: برترین ها

به "شرایط فعلی ستاره های فصل پیش عصر جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط فعلی ستاره های فصل پیش عصر جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید