واکنش عبدالله ویسی به شکست پرسپولیس برابر الهلال

به گزارش وبلاگ اریکه، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: هفته اول شرایط همه تیم ها مشابه است، اما پرسپولیس در رقابت های آسیایی بوده و آماده تر است. امیدوارم بتوانیم در این بازی از امیتاز میزبانی استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم. گول نمی خوریم که پرسپولیس در آسیا حذف شده و باید با تمام وجود مقابل این تیم بازی کنیم تا اولین سه امتیاز را در خانه خودمان کسب کنیم.

واکنش عبدالله ویسی به شکست پرسپولیس برابر الهلال

وی درباره اینکه گفته می شود بازیکنان فولاد به دلیل عدم دریافت پاداش قهرمانی گلایه مند هستند، اعلام کرد: در جریان این موضوع نیستم، ولی همه کسانی که فولاد را دنبال می کنند، می دانند که این باشگاه نقد است و اگر قول بدهد به آن عمل می کند. برای همین است که همه دوست دارند به فولاد بیایند، چون خوش حساب است. باشگاه فولاد هیچ وقت هیچ بدهی ندارد و با حساب و کتاب کارش را ادامه می دهد. الان هم چه پاداش داده باشند و چه نداده باشند، بچه ها با تمام وجود بازی می کنند.

سرمربی فولاد درباره فعالیت این باشگاه در جابجایی، خاطرنشان کرد: پنجره ما بسته بوده و شاید حرفه ای عمل کردیم و با عجله با همه بازیکنان مد نظر کادر فنی قرارداد بستیم. موقعی که پنجره ما باز شد نقل و انتقلات تقریباً تمام شده بود و تیم ها در حال بازی محبت آمیز بودند. بازیکنی بیرون نمانده که بگیریم و اگر بازیکنی بگیریم حرف و حدیث در آن برای من مربی زیادی است. فقط یک بازیکن آسیایی می توانیم بگیریم که در پی یک بازیکن گل زن هستیم و اگر بتوانیم جذب کنیم برد برای فولاد آورده ایم. وقتی پنجره بسته بود مدیریت و هیئت مدیره باشگاه خیلی خوب عمل کردند و با بازیکنان تمدید کردند. الان دیگر در تیم جا خالی نداریم و بازیکنی نیست که جذب کنیم. فقط می توانیم یک بازیکن خارجی جذب کنیم.

ویسی اعلام کرد: بازیکنانی که از تیم امید به تیم بزرگسالان اضافه شده اند، هنوز برای شان کارت صادر نشده و نمی توانیم از آن ها در بازی فردا استفاده کنیم.

وی گفت: رضایی، دروزاه بان جدیدی که به خدمت گرفتیم در اردوی تیم امید است. همچنین 2 بازیکن دیگر هم در تیم امید داریم که امیدواریم به سلامت برگردند.

وی در انتها اشاره کرد: تمام وجودمان را می گذاریم تا هواداران را شاد کنیم. وظیفه مان را انجام می دهیم تا بتوانیم هواداران فولاد را شاد کنیم.

منبع: فرارو

به "واکنش عبدالله ویسی به شکست پرسپولیس برابر الهلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عبدالله ویسی به شکست پرسپولیس برابر الهلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید