نگران کسر امتیاز از پرسپولیس هستم

به گزارش وبلاگ اریکه، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه این تیم بیشترین لطمه را از کرونا خورده است گفت: هر چند باشگاه در کوشش برای حل مسائل است اما نگران هستم از تیمم امتیاز کسر گردد.

نگران کسر امتیاز از پرسپولیس هستم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اریکه، تیم فوتبال پرسپولیس که چهار هفته قبل از خاتمه فصل نوزدهم رقابت های لیگ برتر قهرمانی خود را مسجل کرد، ساعت 20:30 روز آدینه در استادیوم آزادی میزبانی تیم ذوب آهن است و پس از آن جشن قهرمانی خود را با دریافت جام برگزار خواهد نمود.

یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از این ملاقات گفت: شرایطی که پیش آمد برای پرسپولیس ضرر بیشتری نسبت به تیم های دیگر داشت چرا که بیشترین تماشاگر و طرفدار را داشتیم و این موضوع لطمه زیادی به ما کرد.

وی در ادامه گفت: تمایل داشتیم برد هایی که کسب کردیم در حضور تماشاگرانمان باشد. از زمانی که من آمدم فقط دو بازی با حضور تماشاگر برگزار کردیم. امیدواریم کرونا زودتر تمام گردد تا تماشاگران برگردند چرا که دلمان برای تشویق ها و حضور آن ها تنگ شده است.

گل محمدی در خصوص پرداخت نکردن مطالبات خارجی ها و احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس گفت: برای کسب این امتیازات زحمات زیادی کشیدیم. جای نگرانی وجود دارد که از تیم ما امتیاز کسب گردد. اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم، اما می دانم باشگاه دارد کوشش می نماید که این مشکل حل گردد و امتیازی از تیم کسر نگردد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه تمایل دارد در نیمه نهایی جام حذفی با کدام تیم بازی کند گفت: تیمی که می خواهد قهرمان گردد باید با تیم های قوی بازی کند. هر چهار تیمی که برای قهرمانی در جام حذفی شانس دارند تیم های قوی هستند. برای ما فرقی نمی نماید که با چه تیمی بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نگران کسر امتیاز از پرسپولیس هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگران کسر امتیاز از پرسپولیس هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید