نتایج ساماندهی مدرسان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش وبلاگ اریکه، دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج فراخوان طرح ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان این دانشگاه در سال 97 خبر داد.

نتایج ساماندهی مدرسان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ اریکه به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، مریم ابراهیمی دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج نهایی طرح ساماندهی مدرسان و متقاضیان حق التدریس فراخوان سال 97 مراکز آموزشی وابسته تحت نظارت و تهران غرب و شرق این دانشگاه خبر داد.

وی گفت: این نتایج در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir قابل مشاهده است و مراکز آموزشی می توانند برای پذیرفته شدگان، مطابق با ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی، دروس مربوطه را تعریف کنند.

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی مواردی را در این خصوص به شرح زیر گفت: مدرسین حق التدریس دارای مجوز تدریس مراکز آموزشی دانشگاه که در طرح ساماندهی شرکت نکرده اند می توانند در فراخوان های آینده دانشگاه شرکت کنند.

طبق ضوابط دانشگاه و تصویب هیات اجرایی جذب، تمام مدرسین حق التدریسی که در طرح ساماندهی شرکت و شرایط لازم را احراز نکرده اند، می توانند حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج، فقط برای یک نوبت، تقاضای تجدید نظر کنند.

آن دسته از مدرسینی که درخواست تجدیدنظر دارند و اطلاعات خود را در طرح ساماندهی مدرسین در سامانه هیات اجرایی جذب، بارگذاری کرده بودند، می بایست برای ثبت درخواست تجدید نظر، به سامانه مذکور مراجعه کنند.

مدرسینی که در سامانه هیات اجرایی جذب، ثبت اطلاعات نکرده اند می بایست درخواست تجدید نظر خود را به واحد استانی ذیربط ارایه کنند، بدیهی است رای هیات تجدیدنظر قطعی و نهایی بوده و قابل اعتراض مجدد نیست.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "نتایج ساماندهی مدرسان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج ساماندهی مدرسان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید