نتایج انتخابات آمریکا در تمامی ایالت&zwnjها تایید شد

به گزارش وبلاگ اریکه، خبرنگاران : همه ایالت های آمریکا نتایج انتخابات این کشور را تایید کردند.

نتایج انتخابات آمریکا در تمامی ایالت&zwnjها تایید شد

به گزارش وبلاگ اریکه به نقل از وبلاگ اریکه، رسانه های آمریکایی گزارش دادند همه 50 ایالت آمریکا و واشنگتن پایتخت این کشور نتایج انتخابات ریاست جمهوری را تاییدکردند.

در همین حال خبرگزاری رویترز گزارش داد که 17 ایالت آمریکا نیز حمایت خود را از شکایت دادستان کل ایالت تگزاس در دیوان عالی آمریکا برای ابطال نتایج انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کردند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیش از این در توییتی به اقدام دادستان کل تگزاس مبنی بر شکایت از نتیجه انتخابات در 4 ایالت آمریکا واکنش نشان داد.

ترامپ در توییتر خود نوشت شواهد بسیاری از تقلب گسترده در این 4 ایالت که در دادخواست تگزاس مطرح شده، وجود دارد.

رئیس جمهور آمریکا در توییت دیگری استدلال عجیبی برای پیروزی خود در انتخابات عنوان کرد و نوشت تا به امروز سابقه نداشته که نامزدی در 2 ایالت های فلوریدا و اوهایو پیروز گردد و بازنده انتخابات باشد، من در هر 2 ایالت با اختلاف بسیار پیروز شدم.

کن پاکستون، دادستان کل جمهوری خواه ایالت تگزاس روز سه شنبه شکایتی را در دیوان عالی آمریکا از نتیجه انتخابات در 4 ایالت تنظیم کرد.

پاکستون در این شکایت می گوید که نتیجه انتخابات در ایالت های پنسیلوانیا، جورجیا، ویسکانسین و میشیگان باید بر خلاف قانون اساسی اعلام گردد.

دادستان کل تگزاس این استدلال را مطرح نموده که مقامات انتخاباتی در این 4 ایالت از ویروس کرونا به عنوان بهانه ای برای تغییر غیرقانونی قوانین انتخاباتی خود استفاده نموده اند.

منبع: اقتصادنیوز

به "نتایج انتخابات آمریکا در تمامی ایالت&zwnjها تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج انتخابات آمریکا در تمامی ایالت&zwnjها تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید