معرفی زوج دیاباته به استقلال توسط استراماچونی

به گزارش وبلاگ اریکه، این مهاجم نیجریه ای یک فصل و نیم در شیکاگوفایر به میدان رفت و 11 گل در 49 مسابقه به ثمر رساند و در دور برگشت فصل 2016 لیگ MLS نیز هفت بازی برای دی سی یونایتد انجام داد و توانست یک گل بزند.

معرفی زوج دیاباته به استقلال توسط استراماچونی

سرمربی استقلال یک مهاجم نیجریه ای که در حال حاضر عضو هیچ تیمی نیست را به مسئولان باشگاه معرفی نموده است.

به گزارش ورزش سه، استقلال در حالی هفتمین بازی فصل را با رجحان مقابل سایپا پشت سر گذاشت و تعداد گل های خود در این فصل را به عدد 10 رساند که 6 گل این تیم در سه مسابقه اخیر زده شده و آندره آ استراماچونی نشان داده به مرور زمان مشکل گلزنی تیمش در ابتدای فصل را برطرف نموده است.

اما نکته مهم در این 10 گل استقلال و 6 گلی که در وقت های اضافه هر دو دیدار جام حذفی برابر گل ریحان البرز و فجرسپاسی شیراز به ثمر رسیده، عدم گلزنی مهاجمان نوک سرشناس این تیم مثل شیخ دیاباته، مرتضی تبریزی و... است و در این 6 گل تنها سجاد آقایی جوان که همیشه بازیکن تعویضی بوده، توانسته سه گل بزند.

استقلالِ استراماچونی از نظر فنی و نحوه بازی به شرایط مطلوبی رسیده و مورد پسند طرفداران کار می نماید ولی مهم ترین دغدغه فعلی سرمربی ایتالیایی عدم گلزنی مهاجمان اصلی تیمش است که تبدیل به نگرانی او در زمان بازی ها شده است.

استراماچونی برای برطرف مشکل گلزنی استقلال، شیخ دیاباته را جذب کرد که آسیب دیدگی او فعلا اجازه نداده عملکرد واقعی اش را ارائه کند. ولی با این وجود سرمربی آبی ها میخواهد زوج مهاجم اهل اقتصادی تیمش را به خدمت بگیرد و به همین منظور بازیکن مد نظرش را به باشگاه استقلال معرفی نموده است.

کندی ایگبوآنانیکه، مهاجم نیجریه ای و 30 ساله ای است که استراماچونی مدنظر قرار داده و می خواهد این بازیکن که در حال حاضر عضو هیچ باشگاهی نیست را به جمع آبی ها اضافه کند تا مشکل گلزنی خط هجومی تیمش برطرف گردد.

ایگبوآنانیکه که فوتبال خود را از دوران جوانی در سوئد و باشگاه یورگاردن آغاز کرد، چهار فصل در لیگ آلسونسکان به میدان رفت و مجموعا 25 گل به ثمر رساند ولی پس از آن به آمریکا و لیگ MLS رفت تا شرایط جدیدی را تجربه کند.

این مهاجم نیجریه ای یک فصل و نیم در شیکاگوفایر به میدان رفت و 11 گل در 49 مسابقه به ثمر رساند و در دور برگشت فصل 2016 لیگ MLS نیز هفت بازی برای دی سی یونایتد انجام داد و توانست یک گل بزند.

او در فصل 2017 به لیگ آلسونسکان سوئد بازگشت و دو سال متوالی در باشگاه اوربرو عضویت داشت که در فصل پیروز به زدن 9 گل برای این تیم شد و در سرانجام مسابقات تصمیم به جدایی از اوربرو گرفت.

ایگبوآنانیکه بعد از تجربه بازی در سوئد و آمریکا، در جابجایی زمستانی فصل 19-2018 به لیگ حرفه ای عربستان آمد و با باشگاه الحزم قرارداد بست؛ او از هفته هفدهم تا سرانجام فصل و دو دیدار پلی آف پایین جدولی ها برای الحزم به میدان رفت که در 15 مسابقه توانست چهار گل برابر تیم های الوحده، أحد، الفتح و الرعد به ثمر رساند.

البته گل هایی که ایگبوآنانیکه برای الحزم به ثمر رساند، امتیازآور بودند و این تیم توانست با گل های این مهاجم نیجریه ای در فصل گذشته دو رجحان یک بر صفر کسب کند و دو تساوی به دست آورد که در نهایت منجر به رفتن این تیم به پلی آف و بقا در لیگ حرفه ای عربستان شد.

ایگبوآنانیکه با آغاز فصل 20-2019 عضو هیچ تیمی نبوده و در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می گردد که در صورت مذاکره و توافق با باشگاه استقلال، این مهاجم نیجریه ای می تواند در جریان مسابقات دور رفت لیگ برتر به جمع آبی ها اضافه گردد و زوج دیاباته را در خط حمله تشکیل دهد.

منبع: عصر ایران

به "معرفی زوج دیاباته به استقلال توسط استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی زوج دیاباته به استقلال توسط استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید