مدارس کرمانشاه آماده بازگشایی است

به گزارش وبلاگ اریکه، خبرنگاران/کرمانشاه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آمادگی کامل مدارس استان برای بازگشایی اطلاع داد.

مدارس کرمانشاه آماده بازگشایی است

مجید یزدان پناه در گفت وگو با وبلاگ اریکه با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی با سختگیرانه ترین شکل ممکن در مدارس، اظهار کرد : مدارس استان فردا(15شهریور) آمادگی حضور دانش آموزان را دارند.

یزدان پناه ادامه داد: تمامی مدارس استان ضدعفونی شده و پس از آن هم هر باری که دانش آموزان در کلاس حضور پیدا نمایند، پس از انتها کلاس نسبت به ضدعفونی مجدد آن کلاس اقدام خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: برنامه ریزی شده تا اگر مدرسه یا کلاس درسی دو شیفته بود، حتما بین دو شیفت یک وقفه دو ساعته برای ضدعفونی کلاس ها در نظر گرفته گردد.

یزدان پناه ادامه داد: کلاس های درس در زمان حدود 35 دقیقه ای تشکیل خواهد شد.

یزدان پناه ادامه داد: مدارس استان آمادگی حضور دانش آموزان را دارند، اما اگر هم دانش آموزی مدرسه نیاید، با خانواده او تماس گرفته و دلیل عدم حضور فرزندشان را جویا می شوند، چون همه دانش آموزان باید یا به صورت حضوری یا به صورت مجازی و با حضور در شبکه شاد و یا با استفاده از تلویزیون و یا با استفاده از خودآموز در فرایند آموزش حضور داشته باشند.

یزدان پناه در پاسخ به این پرسش که تکلیف دانش آموزان مناطق قرمز چیست، گفت: در مناطق قرمز آموزش ها 100 درصد غیرحضوری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدارس کرمانشاه آماده بازگشایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس کرمانشاه آماده بازگشایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید