مجوز افزایش سرمایه 2 شرکت بورسی صادر شد، افزایش سرمایه 619 درصدی یک نماد

به گزارش وبلاگ اریکه، بازار سهام در هفته جاری با فرایند اصلاحی شاخص کل و نمادهای شاخص ساز بازار رو به رو شد. به نظر کارشناسان بازار سهام این فرایند در روزهای آینده متعادل شده و نمادهای عظیم بازار هم با تقاضا و رشد رو به رو شوند. اما با توجه به اطلاعیه های سایت کدال کدام نمادها در انتظار افزایش سرمایه هستند و مجوز افزایش سرمایه کدام شرکت ها صادر شده است؟

مجوز افزایش سرمایه 2 شرکت بورسی صادر شد، افزایش سرمایه 619 درصدی یک نماد

مجوز افزایش سرمایه شرکت تایدواتر خاورمیانه(حتاید) صادر شد. افزایش سرمایه این شرکت 57 درصد از محل سود انباشته و 204 درصد از مازاد تنو ارزیابی دارایی ها است. سرمایه نو این شرکت 703 میلیارد و 598 میلیون تومان است.

بعلاوه مجوز افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری رنا(ورنا) هم صادر شد این شرکت میخواهد از محل سود انباشته به دلیل اصلاح ساختار اقتصادی افزایش سرمایه 47 درصدی بدهد. سرمایه فعلی این شرکت هزار و 167 میلیارد تومان خواهد بود.پ

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، لکما، افزایش سرمایه 181 درصدی از مبلغ 323 میلیارد و 536 میلیون و 200 هزار تومان به 909 میلیارد و 545 میلیون تومان که از محل مازاد تنو ارزیابی دارایی ها اجرا شده بود را نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رساند.

در مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات افزایش سرمایه 619 درصدی این شرکت به مبلغ 61 میلیارد تومان تصویب شد.

با پیشنهاد هیات مدیره شرکت خوراک دام پارس در مجمع عمومی فوق العاده این شرکت، افزایش سرمایه 167 درصدی غدام به مبلغ 10 میلیارد تومان تصویب شد.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس وبلاگ اریکه بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "مجوز افزایش سرمایه 2 شرکت بورسی صادر شد، افزایش سرمایه 619 درصدی یک نماد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز افزایش سرمایه 2 شرکت بورسی صادر شد، افزایش سرمایه 619 درصدی یک نماد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید