شیخ ویسی: بازیکنان هیچ وقت تصور نمی کردند کرونا بگیرند، پیکان قطعا در لیگ برتر می ماند

به گزارش وبلاگ اریکه، دروازه بان تیم فوتبال پیکان با اطمینان می گوید که اگر قرار به ادامه مسابقات لیگ برتر باشد، این تیم در لیگ برتر باقی خواهد ماند.

شیخ ویسی: بازیکنان هیچ وقت تصور نمی کردند کرونا بگیرند، پیکان قطعا در لیگ برتر می ماند

وحید شیخ ویسی در گفت وگو با خبرنکار ورزشی وبلاگ اریکه، در ارتباط با اینکه بازیکنان تیم فوتبال پیکان روز جمعه تست کرونا دادند، گفت: نتایج این تست روز شنبه اعلام شد و خوشبختانه از اعضای تیم ما کسی کرونا نگرفته است، البته برخی تیم ها با تست های مثبت روبرو شده اند که این بسیار نگران کننده است. یکی از دوستان من در گل گهر به این بیماری مبتلا شده و ظاهرا در این تیم یک نفر کرونا داشته که به چند نفر انتقال داده است. اگر در هر تیم یک نفر کرونا بگیرد ممکن است چند نفر مبتلا شوند و این بسیار نگران کننده است.

وی ادامه داد: این درست است که برخی کشورهای اروپایی لیگ شان را شروع کرده اند اما شرایط کشوری مثل آلمان با ایران قابل قیاس نیست. دوست دارم لیگ برگزار شود و اعتقادم این است که کرونا به زودی از بین نمی رود ولی باید همه جوانب بررسی شود. اگر قرار نیست کرونا به این زودی ریشه کن شود پس تعطیلی بازی ها هم به صورت طولانی جواب نمی دهد. اگر قرار است مسابقات برگزار شود باید مسائل بهداشتی به صورت خیلی جدی رعایت شود.

شیخ ویسی تاکید کرد: خیلی از بازیکنان به دلیل ورزش کردن و تصور اینکه سیستم دفاعی بدنشان قوی است هرگز فکر نمی کردند این بیماری را بگیرند ولی حالا می بینیم که فوتبالیست ها و ورزشکاران هم در امان نیستند. مسئله اصلی خانواده ها هستند و این بیماری برای افراد مسن خیلی خطرناک است. در برگزاری مسابقات لیگ حداقل هزار نفر دخیل هستند و این بیماری می تواند شرایط سختی را رقم بزند.

دروازه بان پیکان در ارتباط با شانس ماندن این تیم در لیگ برتر گفت: برای رقابت های باقی مانده خیلی انگیزه داریم و اگر لیگ ادامه پیدا کند قطعا در لیگ برتر می مانیم. می گویند آخر شاهنامه خوش است، شک نکنید که تیم ما در لیگ برتر می ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شیخ ویسی: بازیکنان هیچ وقت تصور نمی کردند کرونا بگیرند، پیکان قطعا در لیگ برتر می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ ویسی: بازیکنان هیچ وقت تصور نمی کردند کرونا بگیرند، پیکان قطعا در لیگ برتر می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید