سناتور ارشد آمریکایی: اقدامات ترامپ برایمان کابوس راهبردی ایجاد می کند

به گزارش وبلاگ اریکه، رهبر جمهوری خواهان مجلس سنای آمریکا در یادداشتی نوشته اقدامات رئیس جمهور این کشور در سوریه به ایجاد یک کابوس راهبردی برای آمریکا منجر می شود.

سناتور ارشد آمریکایی: اقدامات ترامپ برایمان کابوس راهبردی ایجاد می کند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اریکه، میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری خواه در مجلس سنای آمریکا که حامی دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور است به تندی از سیاست های او در سوریه انتقاد کرده است.

او با نگارش یادداشتی در روزنامه واشنگتن پست مدعی شد خروج نظامیان آمریکا از سوریه نتایج چندین سال مبارزه با داعش و سایر گروه های تروریستی را به باد داده و به ایران و روسیه اجازه خواهد داد نفوذ خود در آن منطفه را افزایش دهند.

مک کانل در این یادداشت خروج نیروهای آمریکایی از سوریه را اشتباهی فاحش توصیف کرده و نوشته که جنگ های آمریکا تنها در صورتی بی خاتمه خواهند شد که آمریکا در آنها پیروز نشود.

رهبر جمهوری خواهان سنا اضافه کرده که خروج آمریکا از سوریه و شدت دریافت تنش ها میان ترکیه و شبه نظامیان کرد در شمال سوریه در حال ایجاد یک کابوس راهبردی برای ایالات متحده است.

او می نویسد: مجموع اقداماتی مانند خروج نظامیان آمریکا و تشدید خصومت ها میان ترکیه و کُردها در حال ایجاد یک کابوس راهبردی برای کشورمان است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سناتور ارشد آمریکایی: اقدامات ترامپ برایمان کابوس راهبردی ایجاد می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور ارشد آمریکایی: اقدامات ترامپ برایمان کابوس راهبردی ایجاد می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید