زلفی گل: دانشگاه ها برای برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان اولویت بندی نمایند

به گزارش وبلاگ اریکه، وزیر علوم در مراسم شروع سال تحصیلی در جمع خبرنگاران گفت: ما به دانشگاه ها اختیار داده ایم تا بتوانند برای ورود دانشجویان به دانشگاه ها و اغاز کلاس های حضوری اولویت بندی نمایند.

زلفی گل: دانشگاه ها برای برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان اولویت بندی نمایند

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ اریکه، محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری در مراسم شروع سال تحصیلی در جمع وبلاگ اریکه گفت: با توجه به همه آنچه که شاهد هستیم در سال تحصیلی تازه آنچه که انتظارات علمی دانشجویان است، محقق می گردد.

وزیر علوم در مورد از سرگیری آموزش حضوری توضیح داد: بخشی از آموزش حضوری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی وجود داشت، اما برای ما در رابطه با دانشجویان سال اول کارشناسی ارشد و کارشناسی یک اصل یعنی سلامت دانشجویان را ملاک قرار داده ایم.

وی ادامه داد: دیروز جلسه ای با روسای دانشگاه ها داشتیم که در این باره برنامه ریزی شد تا دانشجویان با اولویت بندی در کلاس ها حاظر شوند و ما بتوانیم در دانشگاه ها در خدمت دانشجویان باشیم.

زلفی گل تاکید نمود: معاونان آموزشی دانشگاه ها برنامه ریزی مستقل خواهند داشت تا دانشجویان کارشناسی ارشد به آن علت که تعداد واحد های کمتری نسبت به دانشجویان کارشناسی دارند تعداد کلاس های بیشتری را برگزار نمایند تا کمبود فشرده شدن جبران شوند.

وی درباره تاخیر برگزاری مراسم شروع سال تحصیلی اظهار کرد: یکی از دلایل تاخیر در برگزاری این مراسم مشغله های رئیس جمهور بود. البته ما شروع سال تحصیلی را در دانشگاه شریف برنامه ریزی و شروع کردیم.

زلفی گل در مورد شروع برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان کارشناسی ارشد از 15 مهر ماه اظهار کرد: ما به دانشگاه ها اختیار داده ایم تا بتوانند برای ورود دانشجویان اولویت بندی نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زلفی گل: دانشگاه ها برای برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان اولویت بندی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلفی گل: دانشگاه ها برای برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان اولویت بندی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید