روایت برادر کمک داور زنجانی از دلیل خودکشی او

به گزارش وبلاگ اریکه، برادر کمک داوری که دست به خودکشی زده درباره دلیل این اتفاق توضیحاتی ارائه کرد.

روایت برادر کمک داور زنجانی از دلیل خودکشی او

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اریکه، مهرداد نجفی، کمک داور فوتبال کشورمان که اقدام به خودکشی کرده و به کما رفته بود، پس از بستری شدن در بیمارستان چشمان خود را باز کرد، اما هنوز هوشکمک کامل ندارد.

حمید نجفی، برادر این کمک داور در این باره به خبرنگار ورزشی وبلاگ اریکه گفت: مهرداد از روز گذشته دچار این مشکل (خودکشی) شده است. او ناراحت بود و پیش از این اقدام هم نامه ای را نوشته و از خود به جا گذاشته بود و در این نامه نوشته است: آقای ممبینی! شما را به خدا واگذار می کنم.

وی درباره اینکه آیا علت ناراحتی او و خودکشی اش به دلیل قضاوت نکردن است، گفت: او از این اتفاقات ناراحت بود و بارها نزد من می آمد تا با هم صحبت کنیم. همیشه می گفت چه کار کنم و مشکلم را به چه کسی بگویم. می گفت من این همه سال زحمت کشیدم و حالا به من قضاوت نمی دهند. از او خواستم درباره مسئله ای که دارد با آقای اصفهانیان صحبت کنم، اما اجازه نداد و گفت نمی خواهم با روابط قضاوت بگیرم و باید روی پای خودم بایستم.

نجفی گفت: از جامعه داوری فوتبال، آقایان خسروی و اصفهانیان همیشه به مهرداد لطف داشتند. با این حال او از نظر روحی به هم ریخته بود و حتی می خواست شغل دیگری را راه اندازی کند، اما شرایط روحی اش اجازه نداد.

وی درباره شرایط فعلی برادرش گفت: خدا را شکر او تازه چشم هایش را باز کرده است، اما شرایط ریه اش خوب نیست و هوشکمک اش هم دچار نوسان است. امیدوارم زودتر شرایط خوبی پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روایت برادر کمک داور زنجانی از دلیل خودکشی او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت برادر کمک داور زنجانی از دلیل خودکشی او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید