درخشش بازیکنان ایرانی روز دوم جام باشگاه های فوتسال آسیا

به گزارش وبلاگ اریکه، تیم های نفت عراق، الریان قطر و چونبوری تایلند در دومین روز از مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا مقابل حریفان به رجحان رسیدند.

درخشش بازیکنان ایرانی روز دوم جام باشگاه های فوتسال آسیا

به گزارش وبلاگ اریکه، دومین روز مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا با برگزاری ملاقات بین تیم های بانک بیروت لبنان و چونبوری تایلند از ساعت 12 امروز (آدینه) در گروه D مسابقات شروع شد.

در این بازی تایلندی ها جشنواره گل به راه انداختند و با به ثمر رساندن 9 گل، برای رقیبان خود خط و نشان کشیدند. بهروز جعفری بازیکن ایرانی در این بازی برای تیم بانک بیروت به میدان رفته بود و محمود نصیرلو نیز به عنوان وقت نگه دار، در گروه داوری حضور داشت.

در دومین بازی نیز تیم الریان قطر و واموس اندونزی از ساعت 14:30 امروز آدینه در چارچوب گروه B به مصاف هم رفتند و در خاتمه تیم قطری با نتیجه دو بر یک به رجحان رسید. در این بازی علی عابدین برای واموس به میدان رفت و رضا فلاح زاده نیز راهنمایی این تیم اندونزیایی را به عهده داشت. همچنین محمد طاهری ملی پوش زیر بیست سال ایران نیز در ترکیب تیم الریان قرار داشت.

اما در آخرین بازی روز سوم، دو بازیکن ایرانی خوش درخشیدند و قدرت بهادری و فرهاد توکلی دو ملی پوش تیم نفت الوسط عراق در پیروزی پرگل تیمشان مقابل دیسی اینوست تاجیکستان نقش بسزایی ایفا کردند.

نفت در این بازی با نتیجه هفت بر دو به رجحان رسید. قدرت بهادری در نیمه اول بازی، هر چهار گل تیمش را به ثمر رساند. این ملی پوش فوتسال ایران در نیمه دوم هم یک گل وارد دروازه حریف کرد.

حسین افضلی سرمربی سابق فولادماهان، راهنمایی دیسی اینوست را به عهده دارد و امین نصرالله نیز در این تیم بازی می نماید.

گیتی پسند نماینده ایران نیز فردا (شنبه) در نخستین بازی خود از ساعت 11:30 به مصاف شنژن چین می رود.

برنامه روز سوم مسابقات:

شنبه 31 تیر

اف سی ارم قرقیزستان- الظفره امارات؛ ساعت 14

ویک وایپرس استرالیا- تای سون نام ویتنام؛ ساعت 16:30

شنبه 31 تیر- ساعت 11:30

گیتی پسند ایران - شنژن نانلینگ چین

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخشش بازیکنان ایرانی روز دوم جام باشگاه های فوتسال آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش بازیکنان ایرانی روز دوم جام باشگاه های فوتسال آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید