خلیل زاده چگونه از کرونا رهایی یافت و در باشگاه استقلال حاضر شد؟، همه در انتظار واکنش قوه قضائیه

به گزارش وبلاگ اریکه، حضور اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در جلسه صبح امروز در محل باشگاه پرسش های زیادی را ایجاد کرد.

خلیل زاده چگونه از کرونا رهایی یافت و در باشگاه استقلال حاضر شد؟، همه در انتظار واکنش قوه قضائیه

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اریکه، در روزهای گذشته خبر دستگیری اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال به عنوان یکی از متهمان به سوء استفاده های مالی بارها در رسانه های ورزشی و غیر ورزشی منتشر شد. این فرد در ابتدا برای مدتی در دسترس نبود ولی پس از چند روز اعلام شد اسماعیل خلیل زاده به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی بوده است.

هفته گدشته بود که دادستان مرکز استان گیلان در رابطه با آخرین شرایط رسیدگی به شرایط کارخانه ابریشم گفت: پولشویی و اخلال در نظام فراوری از اتهامات متهم اصلی این پرونده است که باعث شده این فرد تحت تعقیب قضایی قرار بگیرد. همچنین طبق طبق اعلام منابع مطلع اسماعیل خلیل زاده به دلیل ابتلا به کرونا و با قرار وثیقه به صورت موقت و محدود آزاد شده است که با انتها دوره 14 روزه بیماری، می باست خودش را برای ادامه رسیدگی به پرونده به دستگاه قضایی معرفی کند.

با این وجود سوالی که ذهن را درگیر می نماید رفتار دوگانه رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال است. اگر دوره بیماری او تمام شده، چرا خودش را به نهاد های نظارتی معرفی نکرده و اگر هم هنوز مبتلاست، چطور پروتکل های بهداشتی را زیر پا گذاشته و امروز در جمع وبلاگ اریکه و ساختمان باشگاه استقلال حاضر شده و حتی وعده برگزاری نشست خبری داده است؟! حال باید دید واکنش نهادهای نظارتی به این رفتار خلیل زاده چیست و چه برخوردی با او می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خلیل زاده چگونه از کرونا رهایی یافت و در باشگاه استقلال حاضر شد؟، همه در انتظار واکنش قوه قضائیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده چگونه از کرونا رهایی یافت و در باشگاه استقلال حاضر شد؟، همه در انتظار واکنش قوه قضائیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید