خبرنگاران 9 نفر در حوادث چهارشنبه سوری کرمانشاه مصدوم شدند

به گزارش وبلاگ اریکه، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی کرمانشاه اعلام نمود: 9 نفر در حوادث چهارشنبه سوری استان تا ساعت 18 و 30 دقیقه مصدوم شدند.

خبرنگاران 9 نفر در حوادث چهارشنبه سوری کرمانشاه مصدوم شدند

مهدی محمدی عصر سه شنبه در گفت و گو با وبلاگ اریکه افزود: هفت نفر از این مصدومان در کرمانشاه، یک نفر در صحنه و یک نفر در جوانرود بوده است.

وی افزود: 2 تن از مصدومان به طور سرپایی درمان شده اند و هفت نفر به اورژانس بیمارستان ها اعزام شده اند.

500 نیروی اورژانس کرمانشاه چهارشنبه آخر سال در آماده باش هستند

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت که 140 دستگاه آمبولانس و 500 نیروی اورژانس استان برای مدیریت حوادث امروز در آماده باش هستند.

محمدی با بیان اینکه حوزه سلامت استان به منظور مدیریت حوادث چهارشنبه آخر سال در آماده باش است، افزود: علاوه بر بخش های عملیاتی فوریت های پزشکی کرمانشاه، بخش های اداری و ستادی نیز از ساعت 17 در آماده باش قرار می گیرند.

وی گفت: علاوه بر آماده باش پایگاه های فوریت های پزشکی در سطح استان، تعدادی از آمبولانس ها نیز امشب در مراکز تجمع مرکز استان حضور خواهند داشت.

محمدی با اشاره به اینکه سنین 11 تا 20 سال بیشترین آسیب دیدگان از حوادث چهارشنبه آخر سال هستند، گفت: شب چهارشنبه سوری سال گذشته 69 در سطح استان مصدوم شدند.

به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ابتدای اسفند ماه تا به امروز 20 نفر به دلیل استفاده از ترقه مصدوم شده اند که چهار نفر از آنان اعضای بدن خود از دست دادند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 9 نفر در حوادث چهارشنبه سوری کرمانشاه مصدوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 9 نفر در حوادث چهارشنبه سوری کرمانشاه مصدوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید