خبرنگاران رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت

به گزارش وبلاگ اریکه، مشهد- خبرنگاران- تمدید قرارداد سه بازیکن تیم فوتسال فرش آرای مشهد، برگزاری مسابقات هفتگی تنیس و شطرنج و انتصاب سرپرست هیات تنیس روی میز خراسان رضوی از مهمترین رویدادهای ورزشی این استان در هفته گذشته بود.

خبرنگاران رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت

مدیر رسانه ای تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: تا به امروز قرارداد سه بازیکن این تیم به منظور آمادگی برای شروع مسابقات لیگ برتر تمدید شده است.

رضا سالار اضافه نمود: مسعود محمدی، دروازه بان ملی پوش این تیم پس از جلسه با مدیران باشگاه، قرارداد خود را برای سومین سال پیاپی تمدید کرد. همچنین بهزاد عظیمی و مجید خزایی نیز قراردادهای خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کردند.

مسابقات جام آدینه تنیس

مسوول کمیته مسابقات هیات تنیس خراسان رضوی گفت: پنجمین هفته مسابقات تنیس جام آدینه بیست و چهارم مرداد ماه با حضور 34 بازیکن برگزار گردید.

محسن طاهری اضافه نمود: مسابقات هفتگی جام آدینه هیات تنیس از 16 خرداد ماه بدون حضور تماشاگر و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا شروع شده است. این مسابقات تا خاتمه امسال آدینه هر هفته برگزار خواهد شد.

مسابقات آنلاین شطرنج

رییس هیات شطرنج خراسان رضوی گفت: هفته گذشته نیز همانند هفته های اخیر مسابقات آنلاین شطرنج با مانگین 25 شرکت کننده برگزار گردید.

رضا پاشانجاتی اضافه نمود: همچنین با توجه به کسب رتبه برتر توسط اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در طرح ملی ورزش در خانه و کوشش های هیات شطرنج استان در کسب این عنوان لوح سپاس از سوی مدیر کل ورزش و جوانان به این هیات اهدا شد.

انتصاب رییس هیات تنیس خراسان رضوی

هفته گذشته احمد کیفی از سوی رییس فدراسیون تنیس روی میز به عنوان سرپرست هیات تنیس استان خراسان رضوی منصوب شد. پیش از این کاظم مستحقی راد عهده دار این مسوولیت بود که به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

در مدت ریاست پنج ساله مستحقی راد صندلی تنیس روی میز خراسان رضوی از رتبه بیست و یکم به جمع 6 هیات برتر کشور صعود کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید