جو بایدن: ترامپ فاسدترین رئیس جمهور آمریکا در دوران معاصر است ، او خودش معنای فساد است

به گزارش وبلاگ اریکه، نامزد پیشتاز حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گفت که رئیس جمهور کنونی آمریکا فاسدترین رئیس دولت در دوران معاصر است.

جو بایدن: ترامپ فاسدترین رئیس جمهور آمریکا در دوران معاصر است ، او خودش معنای فساد است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ اریکه، جو بایدن نامزد پیشتاز حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا روز شنبه در یک فیلم ویدئویی که بر روی صفحه توئیترش انتشار یافت به صراحت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را فاسدترین رئیس جمهور در تاریخ مدرن این کشور خواند.

در این فیلم ویدئویی، جو بایدن به صراحت گفت: تمامِ گفتگوی رئیس جمهور پیرامون فساد از جانب فاسدترین رئیس جمهور (ترامپ) در تاریخ مدرن آمریکا مطرح می شود. او [ترامپ] خود معنای فساد است. او تمام نهادهای وابسته به دولت از وزارت دفاع و خارجه گرفته تا وزارت دادگستری را فاسد کرده است. تمام آنها برای اطمینان یافتن از این است که او در حقیقت به فرد دیگری اجازه دهد که رقیب و مخالف او را از سر راه بردارد. این تمام ماجرا است. و من زیربار آن نخواهم رفت.

گفتنی است که جو بایدن چهارشنبه گذشته نیز در یک سخنرانی وعده داد که ترامپ او و خانواده اش را تخریب نخواهد کرد.

وی در این سخنرانی گفت: اجازه بدهید برای ترامپ و مزدورانش و همچنین گروههای ذینفع ویژه ای که منابع مالی لازم برای حمله های او علیه من را تأمین می کنند، این نکته را روشن کنم که من هیچ کجا نخواهم رفت. شما من و خانواده ام را تخریب نخواهید کرد. برایم مهم نیست که چقدر پول هزینه می کنید و یا چقدر دست به حمله های کثیف می زنید. شما من را تخریب نخواهید کرد.

گفتنی است که این اظهارات جو بایدن در واکنش به تقلای ترامپ برای کسب اطلاعات از زمینه فعالیت پسرش، هانتر بایدن، در اوکراین در زمان معاونت وی در کاخ سفید بیان شد؛ اقدامی که دموکراتها آن را نوعی اعمال فشار بر متحد آمریکا جهت مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به نفع ترامپ دانسته و خواستار پیگیری جدی روند استیضاح ترامپ شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جو بایدن: ترامپ فاسدترین رئیس جمهور آمریکا در دوران معاصر است ، او خودش معنای فساد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو بایدن: ترامپ فاسدترین رئیس جمهور آمریکا در دوران معاصر است ، او خودش معنای فساد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید