فراوری خمیردندان به شکل قرص

به گزارش وبلاگ اریکه به نقل از نیواطلس، این قرص خمیردندان راه حلی ابتکاری است که جایگزین بسته های خمیردندان خواهد شد. این بسته ها که با استفاده از پلاستیک، پلیمر و بعضی مواد ناسازگار با محیط زیست فراوری می شوند تا 500 سال در طبیعت باقی مانده و به هیچ وجه تجزیه نمی شوند.

فراوری خمیردندان به شکل قرص

برای کسب اطمینان از کیفیت قرص خمیردندان ماه ها کار تحقیقاتی اجرا شده و بیش از صد فرمول شیمیایی نیز آزمایش شده است. این قرص های کوچک سفیدرنگ بعد از قرار دریافت بر روی مسواک و فشار اندک بر روی سطح دندان از هم باز شده و مواد موجود در آنها برای تمیز کردن محیط دهان به صورت عادی قابل استفاده است.

برای فراوری قرص خمیردندان از فلوراید ، گلوتن ، انواع لبنیات ، آجیل و سویا استفاده نشده و لذا این محصول برای افراد گیاه خوار نیز مناسب است. ازجمله مواد موجود در این محصول می توان به دی سلیس فسفات ، اریتریتول ، زایلیتول ، طعم دهنده اسپرمینت ، سدیم C14-16 الیفین سولفونات ، بی کربنات سدیم ، منتول ، دی اکسید سیلیکون و عصاره برگ گیاهی به نام mentha spicata اشاره نمود.

قرار است این قرص ها در بسته بندی های کاغذی سازگار با محیط زیست عرضه شوند. هر بسته از قرص های یادشده حاوی 65 قرص بوده و قیمت آنها 9.95 دلار است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراوری خمیردندان به شکل قرص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری خمیردندان به شکل قرص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید