تندیس ملی فداکاری در دستان جوانان هلال احمر خوزستان

به گزارش وبلاگ اریکه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اعطای تندیس ملی فداکاری به جوانان هلال احمر استان اطلاع داد.

تندیس ملی فداکاری در دستان جوانان هلال احمر خوزستان

علی خدادادی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران به رضا میرزاوند و رضا کافی فر، 2 عضو این جمعیت در استان اعطا شد.

او اضافه نمود: جوانان خوزستان همیشه پیشتاز در امر انسان دوستی و یاری به همنوع هستند و خوشحالیم که از 32 برگزیده نهمین دوره آیین تندیس ملی فداکاری 2 برگزیده از استان خوزستان این پیروزیت را کسب نموده اند.

خدادادی گفت: از فعالیت های رضا کافی فر دانشجوی دانشگاه جندی شاپور دزفول می توان تاثیر او در راه اندازی اولین یگان پهپاد امدادونجات کشور، کوشش درخصوص کاهش آسیب های جانی و اقتصادی به مردم در ماجرای سیلاب بهار 98 اشاره نمود.

این مقام مسئول توضیح داد: رضا کافی فر پیش از این به واسطه فعالیت های موثر از سوی رحمانی فضلی مورد تقدیر قرار گرفته بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: رضا میرزاوند نجاتگر 21 ساله اهل اندیمشک و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول نیز به پاس فعالیت هایش در اردوگاه اسکان اضطراری هلال احمر، حضور فعال در زلزله کرمانشاه در قالب تیم سحر و پروژه کتک های شیرین، اجرای کاروان های نیکوکاری متعدد طی چهارسال در مناطق محروم و روستایی شهرستان اندیمشک، سرودن شعر با مضمون وحدت و دوستی پیروز به اعطای این تندیس شد.

علی خدادادی گفت: پیش از این نیز رضا میرزاوند با کسب مقام سوم در مسابقه سخنوری سفیران بشردوستی توانسته بود با دریافت نشان صلح به عنوان سفیر صلح هلال احمر جمهوری اسلامی ایران انتخاب گردد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تندیس ملی فداکاری در دستان جوانان هلال احمر خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندیس ملی فداکاری در دستان جوانان هلال احمر خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید