تخصیص 86 میلیارد تومان بودجه برای مقابله با کرونا در مازندران

به گزارش وبلاگ اریکه، نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مازندران گفت که تا به امروز سازمان مدیریت برنامه ریزی و بیمه سلامت حدود 860 میلیارد ریال اعتبار برای مقابله با کرونا به این خطه شمال کشور پرداخت نموده اند.

تخصیص 86 میلیارد تومان بودجه برای مقابله با کرونا در مازندران

به گزارش وبلاگ اریکه به نقل از ایرنا، دکتر محمدمهدی ناصحی اظهارکرد : 560 میلیارد ریال از این اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در اختیار 2 دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران قرار داده شد که 420 میلیارد ریال صرف خرید تجهیزات برای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و 140 میلیارد ریال نیز برای خرید تجهیزات دانشگاه علوم پزشکی بابل شد.

رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : علاوه بر این با پیگیری سازمان بیمه سلامت نیز 300 میلیارد ریال اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران برای این کار اختصاص یافت.

دکتر ناصحی گفت : اختلافی در پرداختی بودجه بین 2 استان مازندران و گیلان که ظاهرا مورد توجه بعضی قرار گرفته، وجود دارد و هنوز میزان دریافتی مازندران به حد استان گیلان نرسیده است.

نماینده وزیر بهداشت در مازندران اضافه نمود : درهفته جاری نشستی با دکتر محمد باقرنوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این مورد در تهران خواهم داشت و این مسایل را پیگیری خواهم کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تخصیص 86 میلیارد تومان بودجه برای مقابله با کرونا در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص 86 میلیارد تومان بودجه برای مقابله با کرونا در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید