برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان در 2 زمان متفاوت

به گزارش وبلاگ اریکه، تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع 12 شهریور طی دو زمان متفاوت برای گروه های شرکت کننده اطلاع داد و گفت برای آرامش و بعلاوه سهولت دسترسی شرکت کنندگان به سامانه برگزاری آزمون، این آزمون طی دو زمان متفاوت بین ساعات 9 تا 10:30 صبح و 10:40 تا 12:10 دقیقه ظهر آدینه برای دو گروه متفاوت برگزار می گردد.

برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان در 2 زمان متفاوت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، رضا کچوئیان، دبیر برگزار نماینده آزمون های دانشگاه، از برگزاری آزمون صبح روز آدینه طی دو زمان متفاوت برای حدود 30 هزار شرکت نماینده اطلاع داد و اضافه کرد: به منظور آرامش و بعلاوه سهولت دسترسی شرکت نمایندگان به سامانه برگزاری آزمون، این آزمون طی دو زمان متفاوت بین ساعات 9 تا 10:30 صبح و 10:40 تا 12:10 دقیقه ظهر روز آدینه 12 شهریور ماه برای دو گروه متفاوت برگزار خواهد شد.

کچوئیان، آزمون گروه های 22 گانه را از ساعت 9 تا 10:30 دقیقه صبح با مدت زمان پیش بینی شده 90 دقیقه اعلام نمود و گفت: آزمون رشته آموزش ابتدایی هم بلافاصله از ساعت 10:40 تا 12:10 دقیقه ظهر آدینه به مدت 90 دقیقه ادامه خواهد داشت.

وی، توضیح داد: سامانه آزمون به نشانی azmoon.cfu.ac.ir از ساعت 8:45 صبح روز آدینه برای دسترسی آسان و ورود گروه های 22 گانه آزمون شامل مراقبان سلامت و بهداشت، آموزش بچه ها با نیازهای ویژه، مشاوره و تربیت بدنی، باز است.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، دو گروه از افراد شرکت نماینده در آزمون جامع برگزار شده مرداد ماه گذشته را ملزم به شرکت مجدد در آزمون مجازی صبح روز آدینه 12 شهریور ماه جاری دانست و توضیح داد: این افراد به منظور تبدیل شرایط و استخدام در دستگاه وزارت آموزش و پرورش باید به اسم آزمون جبرانی همراه با گروه دوم مشمولان قانون معین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون پیش رو شرکت نمایند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، شرکت کلیه افرادی را که با کسب نمره های قبولی از دروس کارآموزی و فرهنگی پیروز به کسب نمره کل 650 و یا بالاتر نشده اند، در آزمون 12 شهریور ماه لازم و ضروری خواند و گفت: همه افرادی که بنا به دلایل متعدد در آزمون برگزار شده 22 مرداد گذشته شرکت نکرده و غایب بوده اند هم موظف به شرکت در آزمون صبح روز آدینه هستند.

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در انتها خاطر نشان کرد: همه تدابیر لازم برای برگزاری آزمون روز آدینه پیش بینی شده است و مرکز سنجش شایستگی­ های حرفه­ ای منابع انسانی این دانشگاه از آمادگی کامل برای برگزاری آزمون مجازی 12 شهریور برخوردار است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان در 2 زمان متفاوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان در 2 زمان متفاوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید