برنامه مجلس در هفته آینده؛ از آنالیز چهار تقاضای تحقیق و تفحص تا اصلاح قانون انتخابات

به گزارش وبلاگ اریکه، تهران (پانا) - آنالیز تقاضای چهار تحقیق و تفحص و همچنین سخنرانی سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مجلس در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی واقع شده است.

برنامه مجلس در هفته آینده؛ از آنالیز چهار تقاضای تحقیق و تفحص تا اصلاح قانون انتخابات

جلسات علنی مجلس هفته آینده بعد از دو هفته که برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه تعطیل بود، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل خواهد شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی هستند.

آنالیز ایرادات شورای نگهبان در طرح دوفوریتی استفساریه بند ج ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه و لایحه الحاق یک تبصره به ماده 10 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب (در امور مدنی) و همچنین طرح استفساریه تبصره 1 بند (ذ) ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

همچنین نمایندگان دو لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی جاده ای مسافر و کالا بین ایران و سوئیس و موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت ایران و صربستان و طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی را مورد رسیدگی قرار می دهند.

آنالیز لوایح عضویت سازمان فضائی ایران در فدراسیون بین المللی فضانوردی، لایحه نحوه یاری های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و انتخاب ناظران در هیأت نظارت اندوخته اسکناس، هیأت نظارت بر چاپ و تحویل اوراق بهادار و شورای برنامه ریزی و توسعه استان ها در 11 استان از دیگر موارد کاری مجلس است.

چهار گزارش کمیسیون مالی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان، تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند، تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد منطقه آزاد قشم و تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی و همچنین گزارش کمیسیون صنایع و معادن در خصوص آنالیز بازار فولاد نیز در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "برنامه مجلس در هفته آینده؛ از آنالیز چهار تقاضای تحقیق و تفحص تا اصلاح قانون انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مجلس در هفته آینده؛ از آنالیز چهار تقاضای تحقیق و تفحص تا اصلاح قانون انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید