با روش صحیح بنزین زدن در روز های کرونایی آشنا شوید

به گزارش وبلاگ اریکه، با رعایت نکات و مسائل بهداشتی در صندلی های سوخت می توان از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری کرد.

با روش صحیح بنزین زدن در روز های کرونایی آشنا شوید

به گزارش باشگاه وبلاگ اریکه، با گسترش هرچه بیشتر و سریع تر ویروس کرونا ضروری است تحت هر شرایطی بهداشت را رعایت کنیم. پمپ بنزین ها از پر خطر ترین جا هایی هستند که امکان ابتلا به کرونا در آن ها وجود دارد، اما با رعایت اصول و موارد بهداشتی می توان خطر ابتلا به کرونا را به حداقل رساند.

باید توجه داشت که پمپ بنزین ها از جمله مکان های شلوغی هستند که همه روزه افراد زیادی به آنجا مراجعه می نمایند و ضروری است برای انجام فرایند بنزین زدن مسائل و نکاتی را رعایت کنیم.

استفاده از ماسک اجباری است و هنگام بنزین زدن علاوه بر داشتن ماسک بهتر است از دستکش بهره ببرید و نازل را برای بنزین زدن بردارید.

بعد از استفاده از نازل باید حواسمان باشد که اصلا و تحت هیچ شرایطی دست هایمان را به صورت و چشم هایمان نزنیم، چون یکی از راه های انتقال ویروس به وسیله دهان، بینی و چشم هاست.

در پمپ بنزین ها از دادن پول نقد خودداری و از کارت های بانکی برای پرداخت پول استفاده کنیم همچنین ضروری است توجه داشته باشید که برای زدن رمز کارت بانکی خود بهتر است خلال دندانی همراه داشته باشد تا مجبور به لمس صفحه کلید دستگاه نباشید و بعد از اتمام کار با دست بدون دستکش کارت سوخت را بردارید و در جیب خود قرار دهید.

بعد از سوخت گیری، دستکش مصرف شده را از دست خارج کنید و همراه با خلال دندان آن را به سطل زباله بیندازید و بعد از قرار دریافت در ماشین دست خود را با محلول های ضدعفونی نماینده ضدعفونی کنید.

منبع: فرارو

به "با روش صحیح بنزین زدن در روز های کرونایی آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با روش صحیح بنزین زدن در روز های کرونایی آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید