بازگرداندن ایرانی ها با پرواز فوق العاده از انگلستان

به گزارش وبلاگ اریکه، تهران (پانا) - مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از انجام پرواز فوق العاده تهران-لندن برای بازگرداندن مسافران از انگلستان به کشور به هماهنگی وزارت راه و شهرسازی و وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و گفت که مسافران و گروه پروازی یک هفته قرنطینه می شوند و در صورت منفی شدن تست شان می توانند هتل را ترک کنند.

بازگرداندن ایرانی ها با پرواز فوق العاده از انگلستان

به گزارش ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونای جهش یافته موسوم به کرونای انگلیسی همه پروازهای ایران به انگلستان لغو شده و کشورهای بسیاری این کار را انجام دادند و تا خاتمه بهمن ماه این ممنوعیت تمدید شده است.

حسین جهانی مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایر اظهار کرد: برخی اتباع ایرانی در انگلستان از طریق وزارت امور خارجه درخواست بازگشت به کشور را داشتند که این درخواست با هماهنگی های انجام شده بین معاون وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد تایید قرار گرفت.

وی اضافه نمود: بر این اساس مقرر شده پنجشنبه هفته جاری 23 بهمن ماه این پرواز انجام شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی و شرایط قرنطینه ای مسافران ایرانی به کشور بازگردند.

مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایر با بیان اینکه گروه پروازی پس از انجام این پرواز به مدت یک هفته قرنطینه می شوند، ادامه داد: پرواز فوق العاده تهران - لندن پنجشنبه همین هفته ساعت 8:25 دقیقه به وقت تهران به سمت لندن پرواز می کند و در ساعت 11:15 دقیقه به وقت محجلی به فرودگاه لندن می رسد. این پرواز در ساعت 13:10 دقیقه به وقت محلی لندن را ترک کرده و ساعت 22:30 دقیقه به وقت تهران، به فرودگاه امام خمینی (ره) می رسد.

جهانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به ممنوعیت پرواز به انگلستان چه تمهیداتی برای انجام این پرواز در نظر گرفته شده است، گفت: مسافران باید با هزینه خودشان تست بدهند و با پاسخ منفی در این پرواز پذیرش می شوند و نهایتا با هزینه شخصی در فرودگاه فرودگاه امام خمینی (ره) به مدت یک هفته قرنطینه شده و اگر تست آن ها مجددا منفی شد می توانند هتل را ترک کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بازگرداندن ایرانی ها با پرواز فوق العاده از انگلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگرداندن ایرانی ها با پرواز فوق العاده از انگلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید