بازدید اعضای ستاد استانی مبارزه با کرونا و نماینده دادستان از تأسیسات گردشگری زاهدان

به گزارش وبلاگ اریکه، رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زاهدان گفت: اعضای ستاد استانی مبارزه با کرونا و نماینده دادستان از تأسیسات گردشگری زاهدان بازدید کردند.

بازدید اعضای ستاد استانی مبارزه با کرونا و نماینده دادستان از تأسیسات گردشگری زاهدان

به گزارش وبلاگ اریکه به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، وحیده رخشانی روز 8 فروردین 99 اظهار کرد: صبح امروز به منظور مقابله با ویروس کرونا در ایام نوروز، اعضای کمیته اجتماعی فضاهای عمومی، گردشگری و ورزشی ستاد مدیریت بحران شهرستان زاهدان و نماینده دادستان از تأسیسات گردشگری، مراکز فروش و اصناف بازدید کردند.

او گفت: در این بازدید به اماکن، سوپرمارکت ها و پاساژهایی که رعایت نکردند، تذکر جدی داده شد و واحدهایی که پس از تعطیلی دوباره بازکرده بودند، پلمپ شدند.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زاهدان اضافه نمود: با توجه به شرایط بحرانی که سراسر دنیا با آن روبرو است، و با توجه به شرایط شکننده روستاهای حاشیه بیابان لوت، به منظور پیشگیری از ورود مسافران، طی مکاتبات و پیگیری های اجرا شده با فرمانداری زاهدان و طرح موضوع در جلسات ستاد مقابله با ویروس کرونا و با همکاری همه جانبه مردم محلی، از اواخر اسفندماه تا به امروز، هیچ مسافری به حوزه لوت و روستاهای پیرامونی از سمت روستای گراغه وارد نشده است.

منبع: میراث آریا

به "بازدید اعضای ستاد استانی مبارزه با کرونا و نماینده دادستان از تأسیسات گردشگری زاهدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید اعضای ستاد استانی مبارزه با کرونا و نماینده دادستان از تأسیسات گردشگری زاهدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید