انصاری فرد: صحبت های کالدرون در مورد داوری بوده است، دنبال تقابل با استقلال نیستیم

به گزارش وبلاگ اریکه، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس از داوری، برنامه مسابقات، تصمیمات اتخاذ شده متضرر و بعضی تیم ها منتفع، کلا هم دنبال تقابل با استقلال نیستیم.

انصاری فرد: صحبت های کالدرون در مورد داوری بوده است، دنبال تقابل با استقلال نیستیم

به گزارش ، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: کالدرون قبلا در جلسه ای که داشتیم می گفتند اتفاقات متعددی اتفاق افتاده که به ضرر پرسپولیس است. چیزی که بنده هم بر این باور هستم و اتفاقا آن را رسانه ای کردم و مستندات داریم. آیا غیر از این است که پرسپولیس از داوری، برنامه مسابقات، تصمیمات اتخاذ شده متضرر و بعضی تیم ها منتفع شده اند؟ ما برای این حرف خود مستنداتی قوی داریم و اتهام نمی زنیم و کلا هم دنبال تقابل با استقلال نیستیم، چون دیگران از آن بهره می برند.

انصاری فرد توضیح داد: سرمربی پرسپولیس امروز گفته که داور تصمیمی گرفته که برایش بسیار تعجب برانگیزاست و کاری با تیم استقلال نداشته اند. در این میان، اما متاسفانه از اواخر فصل قبل تا کنون اتهامات واهی زیادی به پرسپولیس زده شده است. از اتهام پوچ حمایت از پرسپولیس تا اتهام از مهندسی نتایج، مگر غیر از این است. اتفاقا این اتهام که بعضی تیم ها می زنند علاوه بر پرسپولیس متوجه ارکان و متولیان فوتبال هم می گردد، اما ما و آقای کالدرون فقط می گوییم چرا اتفاقات دارد به ضرر پرسپولیس و نفع بعضی تیم ها رخ می دهد.

انصاری فرد توضیح داد: اگر از کالدرون طرح شکایتی گردد باید تمامی آن هایی که اتهام به پرسپولیس زده اند جوابگو باشند و ما هم متقابلا خواهان همین خواهیم شد و مستندات مربوط به این اتهام ها را ارسال خواهیم کرد و بر این باوریم نیازی به طرح اعتراض و یا شکایت ما نبوده چرا که تمام این اتهامات پوچ علیه پرسپولیس و متولیان فوتبال کشور می بایست اتوماتیک و از سوی خود ارکان انضباطی فدراسیون رسیدگی می شده تا راحت به خود اجازه ندهند اتهام بزنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انصاری فرد: صحبت های کالدرون در مورد داوری بوده است، دنبال تقابل با استقلال نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: صحبت های کالدرون در مورد داوری بوده است، دنبال تقابل با استقلال نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید