اعلام 2 عرضه اولیه جدید ، وعده رازی به سهامداران

به گزارش وبلاگ اریکه، جلال امانی، مدیرعامل سرمایه گذاری گروه صنعتی رازی می گوید: سهام شرکت های کربن سیمرغ و شیمیایی رازی تا سرانجام سال در بورس عرضه خواهند شد.

اعلام 2 عرضه اولیه جدید ، وعده رازی به سهامداران

مدیرعامل سرمایه گذاری گروه صنعتی رازی اظهار می کند: پس از شکل گیری هلدینگ با توجه به ایجاد یک هسته حرفه ای در موضوع مدیریت منابع مالی، برنامه های ویژه ای همچون عرضه سهام شرکت های ارزشمند گروه در بورس در دستور کار قرار گرفته و بهترین مثال آن نیز عرضه یزد تایر در بهار سال جاری است.

به گفته امانی مطابق برنامه هلدینگ رازی در سال جاری عرضه دو شرکت دیگر نیز در دستور کار است که با طی فرآیندهای مربوطه، تحقق این برنامه ها میسر می شود. در مورد سایر شرکت ها نیز توسعه و تکمیل زیرساخت های تطبیقی در دست انجام است که به تدریج برنامه های مرتبط باعرضه آنان نیز اعلام خواهد شد.

وی در ادامه مصاحبه با روزنامه دنیای اقتصاد می افزاید: مهم ترین برنامه های توسعه هلدینگ رازی در سال 99 در دو بخش قابل طرح است، در بخش اول تکمیل سازوکار هلدینگی در قالب اصلاح ساختار سرمایه هلدینگ و شرکت های سرمایه پذیر آن و آماده سازی شرکت های سرمایه پذیر برای عرضه در بازار بورس که امید آن می رود سهام شرکت های کربن سیمرغ و شیمیایی رازی تا پایان سال در بورس عرضه شود و برای مابقی شرکت ها نیز طی سال آینده اقدامات مقتضی انجام خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز

به "اعلام 2 عرضه اولیه جدید ، وعده رازی به سهامداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام 2 عرضه اولیه جدید ، وعده رازی به سهامداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید