اجرای طرح توانا به صورت مجازی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش وبلاگ اریکه، رئیس پارک علم و فن آوری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله دوم کارگاه آموزشی آشنایی با فضای کسب و کار (توانا) روزهای چهارشنبه و آدینه 9 و 11 مهرماه برگزار می گردد.

اجرای طرح توانا به صورت مجازی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش از ، سید شمس الدین هاشمی رئیس پارک علم و فن آوری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله دوم کارگاه آموزشی آشنایی با فضای کسب و کار (توانا) روزهای چهارشنبه و آدینه 9 و 11 مهرماه برگزار می گردد و این دوره آموزشی از ساعت 8:30 تا 12:30 به صورت مجازی است و افرادی که مرحله اول این دوره را گذرانده اند می توانند شرکت نمایند.

سید شمس الدین هاشمی اضافه کرد: مرحله نخست این کارگاه بهمن ماه سال 98 با حضور بیش از 70 شرکت نماینده در دانشگاه یاسوج برگزار گردید.

او اعلام کرد: دوره های آموزشی ارتقاء توانمندیهای کار آفرینانه دانشجویان با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در دو مرحله برنامه ریزی شده بود که دوره اول آن در روزهای پایانی بهمن ماه 98 برگزار گردید.

هاشمی گفت: در این دوره آموزشی 50 ساعته که به طرح توانا موسوم است، مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کار آفرینی، مدل کسب و کار، نوشتن طرح کسب و کار، روش های بازاریابی و اصول و فنون مذاکره به شرکت نمایندگان ارایه می گردد.

پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد جزء جوانترین پارک های کشور است که در سه سالی که از افتتاح این پارک می گذرد اقدامات خوبی در آن اجرا شده و فناوران و صاحبان ایده نیز به خوبی از آن استقبال نموده اند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اجرای طرح توانا به صورت مجازی در کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح توانا به صورت مجازی در کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید