آمادگی واحد معدنی سازمان همیاری در جهت همکاری با ستاد فرمان اجرایی امام(ره)

به گزارش وبلاگ اریکه، مدیرعامل شرکت مدیریت معدنی همیار انرژی از همکاری این واحد وابسته به سازمان همیاری شهرداریها با ستاد فرمان امام(ره) استان به منظور استفاده از ظرفیت معادن در جهت یاری به محرومیت زدایی ها در مناطق مختلف استان تاکید نمود.

آمادگی واحد معدنی سازمان همیاری در جهت همکاری با ستاد فرمان اجرایی امام(ره)

به گزارش وبلاگ اریکه خراسان رضوی، محمد حیدری با فرج الله شوشتری مدیرکل ستاد فرمان امام رضوان الله تعالی علیه استان ملاقات و در مورد همکاری های مشترک و راهکارهای استفاده از ظرفیتهای موجود برای پیشبرد اهداف چشم اندازهای این دو مجموعه بحث و گفتگو کردند.

وی در این ملاقات با اشاره به ظرفیتهای فراوان مناطق مختلف خراسان رضوی از حیث وجود معادن و مواد معدنی متنوع، اضافه نمود: با تدابیر اندیشیده شده در سازمان همیاری شهرداریها، مجموعه مدیریت معدنی همیار انرژی به منظور شناسایی ظرفیتهای این حوزه و همچنین فراهم کردن زمینه های توسعه و رونق مالی در شهرها و روستاها به ویژه مناطق محروم با استفاده از این پتانسیل بالقوه ایجاد شده است.

مدیر واحد معدنی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به رسالت ستاد فرمان امام(ره) در جهت محرومیت زدایی ها و یاری به مردم و مناطق کم برخوردار، حوزه مستعد معادن و مواد معدنی می تواند ظرفیت خوبی برای تحقق اهداف این ستاد در خراسان رضوی باشد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی های واحد معدنی سازمان همیاری در جهت برقراری تعاملات مثبت با دستگاه های مختلف به منظور انجام اقدامات موثر در حوزه اقتصاد معدن، توضیح داد: با توجه به ماموریتهای ستاد فرمان امام (ره) این آمادگی را داریم تا در کنار این دستگاه و با هم فکری و هم افزایی با یکدیگر از ظرفیت معادن استان در جهت همکاری های مشترک و تاثیرگذار برای تحقق برنامه های این نهاد، بهترین استفاده را داشته باشیم.

حیدری گفت: معادن استان و طرح ها و برنامه های این حوزه قابلیت های فراوانی از حیث مالی، ایجاد اشتغال و ... را دارا هستند که قطعا با برنامه ریزی و تدوین پروژه های عملیاتی می توانیم در راستای استفاده از این ظرفیت در جهت ایجاد رونق در اقتصاد استان و یاری به مناطق و خانواده های محروم و کم برخوردار گام های موثری را برداریم

منبع: جام جم آنلاین

به "آمادگی واحد معدنی سازمان همیاری در جهت همکاری با ستاد فرمان اجرایی امام(ره)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی واحد معدنی سازمان همیاری در جهت همکاری با ستاد فرمان اجرایی امام(ره)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید